top of page
12 MART MALEZYA BALI SINGAPUR - LONDRA OZEL
12 MART MALEZYA BALI SINGAPUR - LONDRA OZEL

12 Mar Sal

|

LONDRA

12 MART MALEZYA BALI SINGAPUR - LONDRA OZEL

REHBER : MEHMET YARANGUMELI OPR : ECEM AYDIN

Saat ve Yer

12 Mar 2024 09:10 GMT+3 – 23 Mar 2024 07:10 GMT+3

LONDRA, LONDRA

Etkinlik Hakkında

1. Gün 13 MART 2024 KUALA LUMPUR VARIŞ 08:10 ŞEHİR TURU

Yerel saat ile 08:10’da Kuala Lumpur’a varışımızın ardından yerel rehberimiz tarafından karşılanma ve bizleri bekleyen otobüsümüz ile turlarımıza başlıyoruz. Kral Sarayı, Çin Mahallesi (Petaling Street), Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument, Sri Maha Mariamman tapınağı, Thean Hou Tapınağı görülecek yerler arasındadır. AKŞAM YEMEĞİ yerel restoranda alınacaktır. Petronas ikiz kulelerinde bulunan ve Dünyanın ünlü markalarından alışveriş yapabileceğiniz KLCC alışveriş merkezinde serbest saatlerimiz sonrası, otelimize döneceğiz. Geceleme otelimizde. Otelimiz: J-Hotel by Dorsett vb.

2. Gün 14 MART 2024 KUALA LUMPUR BATU MAĞARASI KANCHING YAĞMUR ORMANLARI ŞELALESİ TURU

Bugün otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben rehberimiz eşliğinde turlarımıza devam ediyoruz. İlk durağımız 400 milyon yıllık kireçtaşından oluşmuş buranın en ünlü HİNDU tapınağı olan BATU mağarası olacak. Daha sonra Kanching yağmur ormanları şelalesine gideceğiz. Yüzme imkanımız olacak! Akşam yemeğimizi burada alacağız. Turumuz sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. Otelimiz: J-Hotel by Dorsett vb.

3. Gün 15 MART 2024 KUALA LUMPUR – TAM GÜN MELAKA ŞEHİR TURU

Bugün otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tam gün Melaka turu. 1512 yılında inşa edilen Portekiz kalesi, ünlü kırmızı caddede bulunan Melaka müzesi, Cheng Hoon Teng tapınağı ve Melaka nehri görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeğimizi burada alacağız. Turumuzun sonunda otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. Otelimiz: J-Hotel by Dorsett vb.

4.Gün 16 MART 2024 KUALA LUMPUR / BALİ 10:15 13:25

Bugün otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası havalimanına transfer olacağız. Check-in ve bilet işlemlerimizin ardından uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Yerel saat ile 13:25’te Endonezya’nın Bali adasına varış. Bizleri bekleyen aracımız ile otelimize varış. Geceleme otelimizde. Otelimiz: Grand Ixora Kuta Resort vb.

5. Gün 17 MART 2024 BALİ

Bugün otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Otelimiz: Grand Ixora Kuta Resort vb.

6. Gün 18 MART 2024 BALİ – TAM GÜN UBUD

Bugün otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tam gün UBUD turu. Tegalalang Pirinç tarlası, Tegenungan Şelalesi, hediyelik eşya alışverişi yapabileceğiniz bir sanat pazarı olan Kutsal Maymun Ormanı Koruma Alanı, Puri Saren Sarayı (Ubud Sarayı) ve Bali'deki yerel Hinduların, kutsal kaynak çeşmelerinde düzenlenen ruhani banyo töreninde vücutlarının su elementini nasıl arındırdıklarını gözlemleyebileceğimiz Tirta Empul Tapınağı’nı göreceğiz. Akşam yemeğimizi burada alacağız. Turumuzun sonunda otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. Otelimiz: Grand Ixora Kuta Resort vb.

7. Gün 19 MART 2024 BALİ

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Bali’nin ünlü Handara kapısını görmeye gideceğiz. Burada fotoğraf molalarımızın ardından Lepunyang Tapınağı’na doğru yola çıkacağız. Yaklaşık olarak 3 saatlik bir yolculuğumuz olacak. Varışımızı takiben serbest zaman. Turumuz sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. Otelimiz: Grand Ixora Kuta Resort vb.

8. Gün 20 MART 2024 BALİ

Dünyanın en gözde tatil cennetlerinden Bali’deyiz ve bugün Bali Adası’nda deniz kenarındaki kaya oluşumu olan Bali Tanah Lot Tapınağı’nı ziyaret edeceğiz. Bu tapınak mimari olarak Bali’nin sembolü durumundadır. Bu tapınak on altıncı yüzyılda, seyyah ve Şiva dini sembolü olan Dang Hyang Nirartha tarafından yapılan istek üzerine buradaki balıkçılar tarafından yapılmıştır. Daha sonra Uluwatu ve Go Gajah Tapınağını göreceğiz. Akşam yemeği turumuz esnasında alınacaktır. Turumuz sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. Otelimiz: Grand Ixora Kuta Resort vb.

9. Gün 21 MART 2024 BALİ / SİNGAPUR 07:20 10:00

Bugün erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına geçiyoruz. Checkin işlemlerimizin ardından Singapur uçuşumuzu yapacağız. Yerel saat ile 10:00’da Singapur’dayız. Varışımızı takiben bizleri bekleyen aracımızla turlarımıza başlıyoruz. İlk durağımız Singapur Hayvanat bahçesi olacak. Burada Lumina yağmur ormanını göreceğiz. Daha sonra nehir safarimizi yapacağız. Sonrasında Sentosa adasına transfer oluyoruz. Burada Butterfly Park’ı geziyoruz. Akşam saatlerinde lazer gösterisine katılacağız. Turumuzun sonunda otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Otelimiz: Mercure Singapore Tyrwhitt vb.

10. Gün 22 MART 2024 SİNGAPUR

Bugün otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Singapur şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasında, ardından ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş için vaktiniz olacaktır. Şehir gezisinin ardından otelimize giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sonrasında serbest zaman. Akşam saatlerinde ise Gardens By the Bay Parkı ve Singapur Akşam turuna katılıyoruz. Geceleme otelimizde. Otelimiz: Mercure Singapore Tyrwhitt vb.

11. Gün 23 MART 2024 SİNGAPUR / LONDRA uçuş saati 12:45 – 19:10

Sabah otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Checkin ve bilet işlemlerimizin ardından dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yerel saat ile 19:10’da Londra Heatrow Havalimanı’na varıyoruz. Turumuzun ve hizmetlerimizin sonu.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page