top of page
1 EKIM KANADA TURU - PROMOSYON
1 EKIM KANADA TURU - PROMOSYON

03 Eki Sal

|

Arnavutköy

1 EKIM KANADA TURU - PROMOSYON

Saat ve Yer

03 Eki 2023 15:15 – 10 Eki 2023 15:06

Arnavutköy, Tayakadın, Terminal Caddesi No:1, 34283 Arnavutköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

1.Gün: İstanbul PARIS VANCOUVER 04:15 11:25

İstanbul Havalimanında saat 02:00’da Ejder Turizm kontuarında buluşma  Check in işlemlerimizi  tamamladıktan sonra ,AIR  FRANCE ile PARIS aktarmalı olarak, VANCOUVER  uçuşumuza başlıyoruz. Yerel saat ile 11:25’de Varışta otelimize transfer, odalarımıza eşyalarımızı bırakıyoruz . PANAROMİK Şehir  turu  yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Kanada’nın büyük şehirlerinden birisi olan VANCOUVER ‘ı gezeceğiz.

OTELİMİZ : Days Inn by Wyndham Vancouver Metro 3*

2.GÜN Capilano Asma Köprüsü ve Grouse Dağı Turu

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası,serbest günümüz  olacak.

EXTRA TUR [170$]

Tam Gün sürecek yaklaşık 7 saatlik bir turumuz var, DOĞA turumuzda dünyaca meşhur Kanada Kuzey ormanlarına doğru bir  yolculuk ve gezi yapacağız. Capilano isimli Asma  köprüyü ziyaret edeceğiz, yine macerayı vahşi doğa  içinde yaşayarak, bilgiler alacağız ve günün heyecan veren süprizi ise Grouse  dağındaki Skyride teleferiğine binişimiz ve muhteşem manzarası olacak. (Bu turumuzda  Öğle yemeği dahil değildir- Tur esnasında molamız olacaktır)

Öğleden sonra geç saatlerde  şehir merkezine  dönüyoruz  Geceleme otelimizde.

3.Gün: VANCOUVER-TORONTO (Uçak ile yolculuk)

Bugün Uçuş saatimiz  06:00

Otelimizde PAKET alacağımız kahvaltı sonrası,  havalimanına geçiyoruz. TORONTO ‘ya varış saatimiz 13:45   Varışı takiben ,

EXTRA TUR [100$]

KÖRFEZ TEKNE TURU ile ŞEHİRDE  ÖĞLE  YEMEĞİ

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Toronto Limanına geçiyoruz. Burada Körfez turunu yapacağımız  tekneye biniyoruz,  körfez  manzarası eşliğinde 1,5 saat  sürecek tekne turumuzu yapacağız, turun bitişinde  TORONTO  liman yöresi ve kent merkezinde gezimize  devam ederken, ÖĞLE YEMEĞİ için bir mola veriyoruz.

Günün sonunda,  otelimize geçiyoruz.

OTELİMİZ : Monte Carlo Inn Airport Suites 3*

4.Gün TORONTO – NIAGARA Şelalesi TURU

EXTRA TUR [ 165$]

Bu sabah saatlerinde  TAM GÜN  sürecek muhteşem  bir EXTRA  turumuz  olacaktır; dünyanın en meşhur  şelalesi olarak bilinin Niagara  Şelalesini  ziyarete  gidiyoruz.

Bu turumuz; gidişte sade  ziyareti kapsamakta olup *BÜYÜK  Niagara Şelalesi  Turu   olarak isimlendirilmektedir. ÖĞLE YEMEKLİ     Bu turumuz  tam 10 saat sürmekte;  Tüm Yönleri ile  Niagara  Şelalesini kapsan bir  programdır. Bu gezimizde  NİAGARA şelalesini yakından izleme imkanı veren  TEKNE TURU  dahildir.

Öğle yemeğimizi  AÇIK BÜFE olarak turumuz içerisinde alacağız.

Şelale  turumuzun  sonunda,Akşam geç saatlerde  Toronto’ya ulaşıyoruz, geceleme otelimizde.

5.Gün: TORONTO - Montreal (TREN Yolculuğu)

Sabah erken saatlerde yola  çıkıp   ; TORONTO Tren İstasyonuna ulaşıyoruz. Burada KANADA Vıa Rail demiryolları tarifeli seferi için işlemlerimizi  yapacağız.,

Tren Hareket Saati : 08:55  / Varış : 14:07

Montreal’e   varışımızı  takiben,  PANAROMİK  şehir turumuz yapılacaktır.

Turumuzda Eski Montréal Bölgesi, Notre-Dame Bazilikası, İle St.Helene,  Saint-Joseph Oratoryosu ve Mount Royal Parkı göreceğimiz yerler  arasındadır

Turumuzun  sonunda,  otelimize  döneceğiz.geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : Best Western Plus Laval-Montreal 3*

6.Gün: Quebec City & Montmorency Şelalesi Turu

Sabah otelimizde kahvaltıyı takiben ;  serbest günümüz  var.

EXTRA TUR [150$]

Arzu eden misafirlerimiz; rehberimiz  eşliğinde TAM GÜN -11 SAAT  sürecek, turumuza  katılarak, Quebec City bölgesini keşf edebilirler.  ÖĞLE  YEMEKLİ tam gün tur

400 yıllık tarihi geçmişi  olan ve Fransız etnik ve Kültürel Mimari izlerini taşıyan, Kanada’nın en büyük şehirlerinden birisi olan Quebec e  yolculuğumuz  Montreal’den yaklaşık 2,5 saat  sürüyor.Saint John  kapısı,Eski Quebec, Grande Allée,  Champs-Élysées of Quebec City. Québec Parliament binası ve  Petit Champlain  mahallesi göreceğimiz yerler arasında.Öğle yemeğimizi  yerel bir  restoranda alıyoruz.

Turumuzun  sonunda  akşam geç saatlerde (20:00-20:30  gibi)  Montreal’a geri  dönüş yapıyoruz.Geceleme  otelimizde Montreal ‘de.

7.Gün: Ottowa Turu

Sabah otelimizde kahvaltıyı takiben ;  serbest günümüz  var.

EXTRA TUR [165$]

Arzu eden misafirlerimiz; rehberimiz  eşliğinde TAM GÜN -11 SAAT  sürecek, turumuza  katılarak, OTTOWA bölgesini keşf edebilirler.  ÖĞLE  YEMEKLİ tam gün tur

Ottawa, Kanada'nın başkenti ve dördüncü büyük kentidir. Ottawa Vadisi'nde kurulan kent, Ontario eyâletinin güneydoğu ucundadır ve hemen Québec eyaleti sınırındadır.  Montreal'in ise 250 kilometre batısında yer almaktadır. İngiltere Kraliçesi Victoria tarafından ülkenin başkenti olarak seçilen bu şehirde gotik mimari tarzı ile yapılmış Parlamento Binası ve Bahçeleri, İngiliz Valilik Binası, Rideau Kanalı, Güzel Sanatlar Merkezi, Konfederasyon Bulvarı ve Medeniyetler Müzesi göreceğimiz yerler.

ÖĞLE YEMEĞİ mizi   turumuz esnasında alacağız.

Turumuzun  sonunda,  Montreal’a  dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : Best Western Plus Laval-Montreal

8.Gün: MONTREAL

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasI SERBEST günümüz olacak . Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : Best Western Plus Laval-Montreal

9.Gün: MONTREAL PARIS 21:55-uçak saati

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, havalimanına transferimiz gerçekleşecek.  AIR FRANCE Hava Yolları tarifeli seferi ile  PARIS yolculuğumuz başlıyor ,geceleme  uçakta.

10.Gün: PARIS- ISTANBUL 22:30 03:00+1

PARIS  a varış saatimiz  10:55. Uzun beklememiz var. İstanbul uçuş saatimiz  22:30

İstanbul  Havalimanına  varışımız 03:00+1 (ertesi sabah) > 11.GÜN

Turumuzun  sona ermesi.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page